Diskusní fórum

Datum: 05.06.2018

Vložil: Albertbax

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is an essential a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is located just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most types of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections received from other parts with the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations weekly will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to consider to ensure a wholesome prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to select prostate examination at least once 12 months.

—————

Datum: 28.02.2018

Vložil: Martina Řezníčková

Titulek: Krása

Milá Haničko a Leničko, jste úžasné, krásné a okouzlující, stejně jako vaše VŠECHNY BARVY LÁSKY. Děkujeme za překrásné nedělní odpoledne, které jste svým humorem, písničkami a šarmem dokázaly vytvořit. Váš pořad je jako pohlazení a vy jste jako dvě sluníčka, kamkoliv vejdete, všechno se rozsvítí. Milé dámy, jsme moc rádi, že jsme vás mohli přivítat v Moravské Třebové, mějte se krásně a už teď se těšíme na další setkání:) Martina :)

—————

Datum: 27.02.2018

Vložil: vlaďka votrubová

Titulek: Všechny barvy lásky

Včera v podvečer (26.2.2018) jsem byla na představeni "Všechny barvy lásky" v Brandýse n.L. Byla velká zima a protože bydlím ve Staré Boleslavi (ono je to sice kousek do Brandýsa), ale vzhledem k tomu, že jsem byla v Praze, přijela sem vymrzlá a už se mi z teplého domova nechtělo nikam jít. Nakonec jsem se překonala a šla a nelitovala.
Bylo to ÚŽASNÉ PŘEDSTAVENÍ, oběma dámám jak paní Lence Filipové-Kudelové tak paní Haně Śvejnohové mooooooooooc děkuji, byl to opravdu pořad pro duši a obě aktérky sou fantastické. Je to jedno z mála představení, které se dá vidět i vícekrát, nikdy nebude nudit a vždy nás bude oslovovat a bavit.
Milé dámy moc děkuji a všem kteří kdo budou toto číst, tak, vřele doporučuji.
Moc Vás obě zdravím Vlaďka Votrubová, Stará Boleslav - díky!

—————

Datum: 28.01.2018

Vložil: Šárka M.

Titulek: představení Všechny barvy lásky

Moc děkujeme za milé vystoupení , které mělo co říci nejen seniorům , ale i těm trochu mladším ....moudrá slova, vtip a humor, hudba, zpěv a příjemné šansony. Dvě šarmantní dámy nás prostě pobavily! Šárka Menclová, Káraný

—————

Datum: 28.01.2018

Vložil: ČČK Káraný

Titulek: Re: představení Všechny barvy lásky

Bylo nám potěšením, byli jste skvělé publikum!!

—————

Datum: 28.01.2018

Vložil: ČČK Káraný

Titulek: Poděkování za vystoupení

Díky za dnešní pořad, bylo to skvělé a krásné pohlazení po duši. Díky.

—————

Datum: 28.10.2013

Vložil: Helena

Titulek: dopis

Ahoj Hanko,asi budeš dost překvapená,že ti píšu. Už dlouho jsem se rozhodovala,když jsem před časem narazila na fotky z Radomyšle. Teď jsem tě viděla na TV Barrandov a nějak se mi chtělo ti napsat. Možná,že ani neodpovíš,ale aspoň to zkusím. Nebo třeba telefon 777995028. Helena Kubů Most

—————

Datum: 18.03.2013

Vložil: j.venigerova@seznam.cz

Titulek: WOW

Dobrý den, prosím, mohla byste se vyvarovat při vašem, jinak skvělém, moderování slůvka WOW. Je to výraz dnešních dětí a možná mládeže. Do vašich veskrze báječně moderováných pořadů se to přinejmenším nehodí.
Hosty ČRo 2 jsou většinou vynikající lidé, kteří mají posluchačům co říci. Protože nejsou profesionáli v mluveném projevu, odpouštím jim, ač velmi nerada, v každé větě floskule "prostě" a "jako", nebo "ééééééééé" v každé větě i několikrát.
Promiňte mi tedy kritiku na vaši adresu a věřte, že si vás vážím a za vaši práci vám děkuji. A - zkuste to bez wow.
Přeji krásný den a na vlnách ČRo 2 se na vás těším, Jaroslava Venigerová, Vysoké Mýto.

—————

Datum: 25.04.2013

Vložil: j.venigerova@seznam.cz

Titulek: Re: WOW

Dobrý večer, teď jsem objevila váš mail, za který děkuji a slibuji, že si dám pozor... :-)
Přeji Vám hodně hezkých zážitků s pořady Dvojky - a sobecky - hlavně se sobotním Nezatloukat!!! Děkuji Vám za přízeň a zdravím do Vysokého Mýta.
H.Š.

—————

Datum: 09.11.2010

Vložil: Jana Novotná

Titulek: Poděkvání

Milá Haničko,
děkuji za krásný večer Dklubu na Vinohradech, ten tanec je jako za mlada. Pokračuj dále ve svých nápadech moc Ti fandím.

—————