Diskusní fórum

Datum: 28.02.2018

Vložil: Martina Řezníčková

Titulek: Krása

Milá Haničko a Leničko, jste úžasné, krásné a okouzlující, stejně jako vaše VŠECHNY BARVY LÁSKY. Děkujeme za překrásné nedělní odpoledne, které jste svým humorem, písničkami a šarmem dokázaly vytvořit. Váš pořad je jako pohlazení a vy jste jako dvě sluníčka, kamkoliv vejdete, všechno se rozsvítí. Milé dámy, jsme moc rádi, že jsme vás mohli přivítat v Moravské Třebové, mějte se krásně a už teď se těšíme na další setkání:) Martina :)

—————

Datum: 27.02.2018

Vložil: vlaďka votrubová

Titulek: Všechny barvy lásky

Včera v podvečer (26.2.2018) jsem byla na představeni "Všechny barvy lásky" v Brandýse n.L. Byla velká zima a protože bydlím ve Staré Boleslavi (ono je to sice kousek do Brandýsa), ale vzhledem k tomu, že jsem byla v Praze, přijela sem vymrzlá a už se mi z teplého domova nechtělo nikam jít. Nakonec jsem se překonala a šla a nelitovala.
Bylo to ÚŽASNÉ PŘEDSTAVENÍ, oběma dámám jak paní Lence Filipové-Kudelové tak paní Haně Śvejnohové mooooooooooc děkuji, byl to opravdu pořad pro duši a obě aktérky sou fantastické. Je to jedno z mála představení, které se dá vidět i vícekrát, nikdy nebude nudit a vždy nás bude oslovovat a bavit.
Milé dámy moc děkuji a všem kteří kdo budou toto číst, tak, vřele doporučuji.
Moc Vás obě zdravím Vlaďka Votrubová, Stará Boleslav - díky!

—————

Datum: 28.01.2018

Vložil: Šárka M.

Titulek: představení Všechny barvy lásky

Moc děkujeme za milé vystoupení , které mělo co říci nejen seniorům , ale i těm trochu mladším ....moudrá slova, vtip a humor, hudba, zpěv a příjemné šansony. Dvě šarmantní dámy nás prostě pobavily! Šárka Menclová, Káraný

—————

Datum: 28.01.2018

Vložil: ČČK Káraný

Titulek: Re: představení Všechny barvy lásky

Bylo nám potěšením, byli jste skvělé publikum!!

—————

Datum: 28.01.2018

Vložil: ČČK Káraný

Titulek: Poděkování za vystoupení

Díky za dnešní pořad, bylo to skvělé a krásné pohlazení po duši. Díky.

—————

Datum: 28.10.2013

Vložil: Helena

Titulek: dopis

Ahoj Hanko,asi budeš dost překvapená,že ti píšu. Už dlouho jsem se rozhodovala,když jsem před časem narazila na fotky z Radomyšle. Teď jsem tě viděla na TV Barrandov a nějak se mi chtělo ti napsat. Možná,že ani neodpovíš,ale aspoň to zkusím. Nebo třeba telefon 777995028. Helena Kubů Most

—————

Datum: 18.03.2013

Vložil: j.venigerova@seznam.cz

Titulek: WOW

Dobrý den, prosím, mohla byste se vyvarovat při vašem, jinak skvělém, moderování slůvka WOW. Je to výraz dnešních dětí a možná mládeže. Do vašich veskrze báječně moderováných pořadů se to přinejmenším nehodí.
Hosty ČRo 2 jsou většinou vynikající lidé, kteří mají posluchačům co říci. Protože nejsou profesionáli v mluveném projevu, odpouštím jim, ač velmi nerada, v každé větě floskule "prostě" a "jako", nebo "ééééééééé" v každé větě i několikrát.
Promiňte mi tedy kritiku na vaši adresu a věřte, že si vás vážím a za vaši práci vám děkuji. A - zkuste to bez wow.
Přeji krásný den a na vlnách ČRo 2 se na vás těším, Jaroslava Venigerová, Vysoké Mýto.

—————

Datum: 25.04.2013

Vložil: j.venigerova@seznam.cz

Titulek: Re: WOW

Dobrý večer, teď jsem objevila váš mail, za který děkuji a slibuji, že si dám pozor... :-)
Přeji Vám hodně hezkých zážitků s pořady Dvojky - a sobecky - hlavně se sobotním Nezatloukat!!! Děkuji Vám za přízeň a zdravím do Vysokého Mýta.
H.Š.

—————

Datum: 09.11.2010

Vložil: Jana Novotná

Titulek: Poděkvání

Milá Haničko,
děkuji za krásný večer Dklubu na Vinohradech, ten tanec je jako za mlada. Pokračuj dále ve svých nápadech moc Ti fandím.

—————